Přejít k hlavnímu obsahu

Bazén v Jablonci nad Nisou

< Zpět na EYCA tipy
Bazén Jablonec nad Nisou

Plavecký bazén Jablonec nad Nisou

Sportovní bazén o délce 25m s osmi drahami slouží nejen sportovcům a plavecké výuce dětí, ale hlavně široké veřejnosti. V bazénu je mimo velký bazén k dispozici dětský bazének s brouzdalištěm, v části atrakcí se nachází 2 vířivky, divoká řeka, umělé vlnobití a 2 tobogány. Ve sprchách je možno využívat parní komory. V areálu bazénu se nachází klasická sauna, k dispozici jsou masáže nebo občerstvení.

Držitelům Karet EYCA (dříve EURO<26) je v rámci plaveckého bazénu v Jablonci nad Nisou poskytována výše vstupného v souladu s platným návštěvním řádem – aktuálním ceníkem.

Aktuální vstupné je poskytováno držitelům při prokázání věku do 26 let, (viz údaje na kartě EYCA), případně dětské vstupné a to při prokázání věku do 15 let (viz údaje na kartě EYCA).

K areálu patří i zahrada se Sluneční loukou. Ta je otevřena od června, za příznivého počasí od 10.00-20.00 hodin.

V zahradě jsou 2 kurty na plážový volejbal, dětské brouzdaliště, pískoviště, trampolína, lze si zahrát stolní tenis nebo využít naše sprchy.

Zahrada je v provozu za příznivého počasí od června do září v čase 10.00-20.00 hodin. Návštěvníci bazénu na zahradu mohou vyjít v rámci své zakoupené vstupenky. Pro samostatný vstup na zahradu platí:

děti do 120 cm - 0, Kč

děti nad 120cm do 15 let - 30,-Kč

ostatní (dospělí, studenti) - 50,-Kč

dospělý s nejméně 1 dítětem - sleva 20,-Kč

 

Pokud to máte blíže do Liberce, potěšíme i Vás:)