Přejít k hlavnímu obsahu

Dinoparky se slevou!

< Zpět na EYCA tipy
DinoPark je unikátní zábavní park plný poznání, který obsahuje desítky statických i robotických ozvučených modelů dinosaurů v životních velikostech, které mohou návštěvníci spatřit v některém z pěti DinoParků v ČR. Každý rok projde branami do druhohor více než jeden milión zvídavých návštěvníků.
 
Prázdniny a léto obecně jsou ideálním časem k cestování a k návštěvám nových i důvěrně známých míst. Jedním z takovýchto oblíbených turistických cílů jsou i DinoParky v Praze, Liberci, Vyškově a Ostravě. V každém z DinoParků na vás čeká množství nových modelů, scén a dekorací. Na cestě do druhohor opět potkáte desítky statických i pohyblivých ozvučených modelů prehistorických zvířat v životních velikostech. Zvířata jsou zasazena do prostředí, ve kterém obývala naši planetu před více než 65mil let.
 
Navštivte DinoPark Ostrava, kde si například můžete prohlédnout 9m vysokou druhohorní sopku, nebo se zde projeďte DinoExpresem, který Vás zaveze do míst, kam byste se pěšky báli. V celoročně otevřeném DinoParku Liberec zažijte opravdovou druhohorní bouři včetně skutečného deště, nebo se vydejte do DinoParku Praha umístěného na střeše Nákupní galerie Harfa, kde můžete druhohorní velikány pozorovat spolu s úchvatným výhledem na Prahu. Ve Vyškově na vás čeká 3D Kino přeměněné na DinoAquarium a vy se tak díky panoramatickému filmu, který je v ceně vstupenky, podíváte pod hladinu divokých druhohorních moří, kde čeká nepřeberné množství nástrah a nebezpečí. Pokud si myslíte, že byl obávaný prehistorický Megalodon jediným neohroženým predátorem své doby, přijďte se podívat co dokáže skutečný vládce moří, Kronosaurus! Ve všech DinoParcích najdete i Dětské paleontologické hřiště s ukrytou kostrou pravěkého tvora, DinoGril s občerstvením, nebo také obchod se suvenýry DinoShop.
 
Všichni držitelé karet EYCA mají nárok na dětské vstupné v Dinoparcích v Praze, Liberci, Vyškově a Ostravě.
 
Více informací naleznete na www.dinopark.cz.
 
Vstup do Dinoparku AnkylosaurusMaiasaurStegosaurusDeinonychus