Přejít k hlavnímu obsahu

Knihkupectví KIWI

< Zpět na EYCA tipy

Pořiďte si s 10% slevou jeden, dva nebo kolik chcete ze
17 587 titulů knihkupectví KIWI - světa map a průvodců, s.r.o.

Toto naše nejznámější „cestovatelské“ knihkupectví začalo svojí činnost již v roce 1993 a hned od počátku se výhradně specializovalo na prodej turistické literatury.
Spolu se zvýšeným společenským zájmem o turistiku a cestování rozvíjel se ruku v ruce i záběr a nabídka obchodu.......... a tak z původní stovky vzrostl postupně kiwikatalog na současných 17 587 titulů.

Kromě průvodců, map, plánů měst, cestopisů, obrazových publikací, zeměpisných atlasů, jazykových konverzací a příruček v knihkupectví také najdete prakticky vše, co se týká cestování a poznávání s ním spojeným. Nabídka skýtá současně široký výběr navigačních pomůcek - krokoměrů, buzol, kompasů.  K sehnání ve „světě map a průvodců“ jsou také dekorativně referenční kartografická díla: nástěnné mapy, globusy, pracovní podložky atd. V KIWI se věnují současně rozšiřování nabídky outdoorové literatury, stranou nezůstávají ani české regionální tituly.

Že nejste z Prahy, to vůbec nevadí ......... knihkupectví mimopražským klientům vychází také vstříc a to zásilkovou službou či prodejem přes internet, pro vás držitele karet EYCA rovněž s 10% výhodou:). Pro uplatnění této slevy je třeba při objednávce uvést pouze heslo „EYCA“ a je to:)

Knihkupectví úzce spolupracuje přímo se zahraničními vydavateli, s trochou nadsázky se dá říct, že dokáží uspokojit veškeré požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků, přesvědčte se o tom:)

zdroj: KIWIzdroj: KIWIzdroj: KIWIzdroj: KIWIzdroj: KIWIzdroj: KIWI