Přejít k hlavnímu obsahu

Subway

< Zpět na EYCA tipy

Sendvič zdarma od studenta medicíny! 

Občas jsme od vás v době nedávné dostávali nápad domluvit eycaspolupráci s restaurací rychlého občerstvení nejraději někde v centru Prahy.
Tak jsme nějaký čas přemýšleli a napadlo nás oslovit relativně nově otevřený podnik Subway v Jindřišská ulici 30, na Praze 1, kousek od našich kanceláří, dobrá poloha.

Je to strategické místo nejen pro eycaře z našeho hlavního města, ale i pro návštěvníky matičky Prahy - svojí polohou nedaleko vlakového hlavního nádraží může tento náš nový partner pomoci mj. nejen právě přicestovalým, ale současně i v dohledné době odjíždějícím.
A o jakou pomoc, že se jedná?

Všichni držitelé karet EYCA mají nyní nárok při koupi dvou patnácti centimetrových sendvičů a velkého nápoje, dostat ten levnější sendvič ZDARMA.

Tato nabidka platí od pondělka do soboty, v neděli si užívají zaslouženého volna.
A jenom abychom vysvětlili obsah nadpisu–třeba by vás mohlo zajímat, že první restauraci Subway vymyslel a otevřel v americkém městě Bridgeport před více než padesáti lety sedmnáctiletý student medicíny Fred DeLuca, aby si vydělal na svá studiia. Tento mladík se vzepřel převládajím trendům a postavil svou restauraci na bázi čerstvých sendvičů udělaných přesně podle zákazníkova přání. 

Přejeme dobrou chuť.


www.subway.cz