Přejít k hlavnímu obsahu

Subway

< Zpět na EYCA tipy

Sendvič zdarma od studenta medicíny! 

Občas jsme od vás v době nedávné dostávali nápad domluvit eycaspolupráci s restaurací rychlého občerstvení nejraději někde v centru Prahy.
Tak jsme nějaký čas přemýšleli a napadlo nás oslovit relativně nově otevřený podnik Subway v Jindřišská ulici 30, na Praze 1, kousek od našich kanceláří, dobrá poloha.

Je to strategické místo nejen pro eycaře z našeho hlavního města, ale i pro návštěvníky matičky Prahy - svojí polohou nedaleko vlakového hlavního nádraží může tento náš nový partner pomoci mj. nejen právě přicestovalým, ale současně i v dohledné době odjíždějícím.
A o jakou pomoc, že se jedná?

Všichni držitelé karet EYCA mají nyní nárok při koupi dvou patnácti centimetrových sendvičů včetně velkého nápoje, dostat ten levnější sendvič ZDARMA.

Tato nabidka platí od pondělka do soboty, v neděli si užívají zaslouženého volna.
A jenom abychom vysvětlili obsah nadpisu–třeba by vás mohlo zajímat, že první restauraci Subway vymyslel a otevřel v americkém městě Bridgeport před více než padesáti lety sedmnáctiletý student medicíny Fred DeLuca, aby si vydělal na svá studiia. Tento mladík se vzepřel převládajím trendům a postavil svou restauraci na bázi čerstvých sendvičů udělaných přesně podle zákazníkova přání. 

Přejeme dobrou chuť.


www.subway.cz