Přejít k hlavnímu obsahu

Soutěž

                                               Se sbírkou jízdenek do Království železnic

Sbírejte v době od 1. prosince 2013 do 30. dubna 2014 vlakové jízdenky a můžete vyhrát vstup zdarma do Království železnic v Praze – ten čeká na největší sběratele!

Pozor aktuální informace: Stačí uchovávat kopie, například pokud originální jízdenky slouží jako účetní doklady. Tato skutečnost byla doplněna i v rámci pravidel a přihlášky (dokumenty ke stažení v dolní části stránky).

Soutěž je určena organizovaným dětským kolektivům v maximálním počtu 30 dětí do 12 let (plus 2 dospělí vedoucí). Schraňováním jízdenek z oddílových výprav, ale i dalších cest oddílových členů máte možnost ke všem výletním zážitkům získat jeden mimořádný…

Království železnic vystavuje největší model železniční sítě České republiky. Expozice se postupně rozrůstá, a to jak velikostně, tak svou detailností a propracovaností: uvidíte stovky metrů kolejišť, na kterých se prohání nejen vlaky, ale také pohyblivá auta, která zastavují na červenou nebo si dávají přednost na křižovatkách. Zažijete zajímavou atmosféru střídání dne a noci a oceníte dokonalé zpracování modelů různých pamětihodností, kolem kterých vlaky projíždí. Vedle modelového kolejiště najdete v Království naučné a interaktivní prvky. Zařadit můžete také prohlídku Modelu Prahy v měřítku 1:1000 od ing. arch. Vlastimila Slívy a Jiřího Straky.

Více informací o království na www.kralovstvizeleznic.cz

Soutěž o vstup zdarma zajišťuje Česká rada dětí a mládeže prostřednictvím projektu Evropské karty mládeže EYCA, v rámci něhož došlo k navázání spolupráce s Královstvím železnic (poskytuje slevu držitelům karty EYCA).

Jak se přihlásit?

Vyplňte přihlášku přiloženou v dokumentu pdf na této stránce a pošlete ji nejpozději do 1.3.2014 (elektronicky na info@eyca.cz nebo poštou na adresu České rady dětí a mládeže - Senovážné nám. 977/24, Praha 1, 110 00). 

 

Hodně štěstí a krásné cestování!