#STANDFORSOMETHING a získej dárek - vyhraj výlet na Maltu!


Získejte šanci vyhrát týdenní výlet na Maltu! Vyplň náš průzkum a řekni nám, jak chceš, aby vypadala budoucnost Evropy (#FutureofEurope).

Projekt #STANDFORSOMETHING vyhlašuje na svých sociálních sítích soutěž, která se koná od 8. do 22. července 2021. Pro vítěze je připraven týdenní (6 nocí) výlet na Maltu v Centru pro mládežnické aktivity v Marsaxlokku. Dopravu a náklady na ubytování pro 1 osobu hradí Aġenzija Żgħażagħs (Maltská národní agentura pro mládež).

Je léto a všichni si zasloužíme dovolenou! Pokud je ti méně než 31 let a chtěli by ses vyjádřit k důležitým věcem, které mohou změnit budoucí Evropu, můžete se zúčastnit:

1. Zde vyplňte průzkum #STANDFORSOMETHING.

2. Kdykoliv během 8. až 22. července zveřejni oficiální obrázek soutěže, tag @standforsomething.eu a uveďte tento titulek: „Stojím za ___________ (uveď, za čím si stojíš) A co ty? Jak chceš, aby vypadala budoucnost? Vyplň průzkum #STANDFORSOMETHING #TheFutureIsYours “

3. Vyzvi 3 přátele tak, že je uvedeš/označíš v komentářích soutěže Stand For Something.


4. Sleduj @standforsomthing.eu na Facebooku nebo Instagramu.

PŘEČTI SI PODMÍNKY SOUTĚŽE.

Průzkum a výzkumný projekt je spolufinancován Evropským parlamentem a prováděn Evropskou asociací karet mládeže (EYCA) a jejími partnerskými organizacemi. Výsledky budou poskytnuty Konferenci o budoucnosti Evropy a budou použity k prosazování politik, které jsou vstřícnější k mládeži na evropské a národní úrovni.

Zjistit více.

Chci kartu Chci kartu