Časté dotazy

Ano, je to princip jejího fungování. Kartu uplatníš ve všech zemích, které jsou členy asociace EYCA. Momentálně je jich 38 a nabízí více než 60000 slevových míst. Jejich seznam nalezneš na stránkách eyca.org.

Stačí se prokázat platnou kartou při placení za produkt či službu. V případě, že kartu používáš v některém z partnerských eshopů, budeš buď vyzván/a k zadání čísla karty, nebo je uplatnění slevy podmíněno zvláštním kódem, uvedeným v detailu slevy na našich stránkách.

Platnost karty si prodloužíš ve svém uživatelském účtu. Systém Ti prodloužení nabídne ve chvíli, kdy do vypršení platnosti zbývá jeden měsíc a kdykoliv po vypršení platnosti. Pokud si zapomněl přihlašovací údaje do svého účtu, nech si zaslat nové volbou "Zapomenuté heslo".

Pokud si zapomněl/a heslo pro přístup do svého účtu, nech si zaslat nové. V sekci pro přihlášení zvol možnost "Zapomenuté heslo". Vepiš emailovou adresu, kterou jsi uvedl/a při zakoupení karty. Pošleme Ti odkaz potřebný pro změnu hesla.

Pokud již aktivní kartu EYCA vlastníš, systém Ti nedovolí koupit si kartu novou. Ve svém uživatelském účtu si můžeš prodloužit platnost Tvé stávající karty. K přihlášení potřebuješ emailovou adresu a heslo, které Ti bylo zasláno při koupi stávající platné karty. Pokud si jej již nepamatuješ, můžeš si jej obnovit prostřednictvím volby "Zapomenuté heslo", které najdeš v okénku pro Přihlášení.

Pokud si kartu zaplatil/a některou z nabízených online plateb, můžeš ji začít používat okamžitě a to díky mobilní aplikaci EYCA (více o ní a postup pro přihlášení najdeš zde). Pokud sis zvolil/a platbu převodem, dobírkou, či hotově, budeš ji moci užívat ve chvíli, kdy budou peníze připsány na náš účet. Číslo karty a její status si můžeš zkontrolovat po přihlášení do Tvého uživatelského účtu. Ten Ti byl automaticky vytvořen při objednávce karty. Přihlašovací údaje do něj jsme Ti odeslali na email, který si uvedl při zakoupení karty.

Vzhledem k tomu, že karta slouží často jako doplňkový identifikační doklad, není možné, aby jedna osoba vlastnila dvě platné karty najednou. Pokud si kartu ztratil/a a potřebuješ vystavit duplikát, ozvi se nám na info@eyca.cz, vystavíme ti ji znovu.

Kartu vydáváme s platností na jeden rok. Platnost karty si můžeš prodloužit nejdříve 1 měsíc před vypršením její platnosti. 

Kartu můžeš získat v provedení klasik, nebo student. Při požadavku na studentskou verzi karty je nutné doložit platné potvrzení o studiu.

Pokud vlastníš některou z identifikačních karet členské organizace ČRDM, nebo si kartu zakoupil již dříve, můžeš si svou kartu zaregistrovat pomocí volby "Registrace již existující karty". Tu najdeš v sekci pro přihlášení (klikni v pravém horní rohu na "Přihlášení"). Přihlašovací údaje Ti obratem zašleme. 

Více informací v samostatném článku zde

Chci kartu Chci kartu