Evropská karta mládeže EYCA (European Youth Card) je mezinárodní identifikační průkaz pro mladé. V České republice ji mohou získat všichni lidé ve věku od 5 do 30 let (včetně).

Končíš studium, ale chtěl by si nadále využívat studentské slevy? EYCA je tu pro tebe!

V Evropě je Evropská karta mládeže nejrozšířenější slevovou kartou pro mladé, má přes 8 milionů držitelů, kteří mohou čerpat desetitisíce slev ve 32 evropských zemích. Využijete ji při návštěvě prakticky každého většího města v Evropě. Například v Disneylandu v Paříži, v muzeích jako Rijksmuseum v Amsterdamu nebo fotbalového klubu FC Barcelona na Camp Nou v Barceloně. Cestujete-li do Říma, Madridu, Edinburghu, Lisabonu, Bruselu, Varšavy, Bukurešti nebo Sofie, vždy se vyplatí mít kartu sebou. Podívat se, kde všude kartu uplatníte, můžete zde

V České republice je možné využívat spousty výhod a slev například při cestování s Regiojetem, při návštěvě sítě kin Cinema City, prodejen FOKUS optik, divadel (Na zábradlí ad.), hudebních klubů (Jazz Dock ad.), nebo muzeí a galerií po celé zemi. Veškeré slevy naleznete na těchto stánkách v sekci Slevy.

Karta je široce využitelná pro aktivity v různých oblastech života, jako je cestování, kultura, doprava, ubytování, stravování, nakupování, sport, služby nebo vzdělávání.

Karta je vystavována s platností na 1 rok (ode dne objednání).

Chci EYCA kartu Chci EYCA kartu na počkání

Proč si kartu EYCA pořídit?

Nemusíš být student, ale užij si studentské výhody a slevy

Více než 1 000 slev po celé ČR a desetitisíce slev v 38 evropských zemích

Nejlevnější cestovní pojištění

Kartu získáš od 5 do 30 let věku ve verzi student nebo klasik.

Jak kartu získáš?

Připrav si svou fotografii, 100 Kč, a pokud studuješ, tak ještě aktuální potvrzení o studiu.

Vyplň online formulář a přilož připravené dokumenty a potvrzení.

Po uhrazení poplatku za kartu si naplno užij množství slev a možností, které ti karta dává.

Karty EYCA provozuje v ČR Česká rada dětí a mládeže, nestátní nezisková organizace, jejímž posláním je podporovat mladé lidi. Držitelům karet je umožněno snáze realizovat své sny, rozšířit si obzory v zahraničí nebo zvládat studijní a běžný život. Cílem je poskytnout mladým lidem dostatek kvalitních informací, pohybu a povzbudit je v aktivním přístupu k životu.

Předchůdcem Evropské karty mládeže EYCA je Karta mládeže EURO<26, kterou vydávalo Sdružení Karty mládeže ČR. Jak tato organizace, tak současný provozovatel karet EYCA (Česká rada dětí a mládeže) jsou členy Evropské asociace karet mládeže EYCA (European Youth Card Association), která reprezentuje jednotlivé kartové organizace EYCA v rámci Evropy. 

Chci kartu Chci kartu