Barcelona 2024

Březnový výběr zahraničních slev jsme tentokrát celý věnovali Barceloně. Proč? Protože v tomhle krásném městě EYCu využiješ na každém rohu, a hlavně - v létě se tu odehrají hned dva velké hudební festivaly, na které získáš nemalou slevu!


Sónar Festival je jedním z největších evropských festivalů elektronické hudby. Letos představí spoustu umělců, Floating Points, Sevdaliza, VTSS, Laurent Garnier a mnoho dalších. Část programu bude věnována také tomu, jak využívání umělé inteligence ovlivňuje současnost a budoucnost kreativních odvětví.

S EYCou získáš na vstupenky slevu 20 EUR! Uplatníš ji zde.


Primavera Sound je vyhlášený svým eklektickým programem, důrazem na nezávislou hudbu a představováním čerstvých mezinárodních i domácích umělců. Šíře zastoupených hudebních žánrů zahrnuje alternativní hudbu, indie, hip hop, taneční hudbu, folkovou hudbu, jazz, metal a experimentální hudbu. Letos vystoupí Lana Del Rey, Troye Sivan, the National a spousta dalších.

S EYCou získáš na vstupenky slevu 30 EUR! Uplatníš ji zde.


Zábavu mimo hudební festivaly si můžeš užít v PortAventura World, jednom z nejlepších zábavních parků v Evropě nabízejícím několik tematických zón s nespočtem atrakcí.

S EYCou získáš na jednodenní vstup slevu 35 %! Uplatníš ji na pokladně.


"Přírodnější" zážitek tě čeká např. v barcelonské zoologické zahradě Zoo de Barcelona, kde s EYCou na pokladně uplatníš slevu 20 %!


No a nakonec trochu kultury. Jedním z mnoha muzeí, kde s EYCou pochodíš, je muzeum současného umění MACBA Museu d'Art Contemporani de Barcelona, současně nabízející několik multimediálních a imerzivních výstav.

S EYCou pořídíš vstupenku dokonce o polovinu levněji! Uplatníš ji na pokladně.

VÍCE SLEV NAJDEŠ V CELOEVROPSKÉ DATABÁZI EYCA.ORG.

Příští měsíc se můžeš těšit na další redakční výběr!

Chci kartu Chci kartu