Cestuj chytře s EYCA kartou

Rád cestuješ?

Proč nevyužít na maximum všechny možnosti, které jsou k dispozici a možná o nich ani nevíš. EYCA (European Youth Card Association) je celoevropská nestátní a nezisková organizace sdružující více než 30 zemí a téměř 7 milionů mladých lidí. Vizí a misí organizace je podporovat mládež, ať stále studující nebo již pracující, aby byla lépe sociálně a kulturně vybavena, dále ve vzdělávání mládeže a ve výhodách spojených s cestováním a poznáváním Evropy. Cílem je, aby byla evropská mládež mobilní a aktivní a zajímala se o svět kolem sebe.


Slevy nejen pro studenty

Jednotlivé organizace sdružené v rámci EYCA vydávají karty mládeže, které umožňují po celé Evropě čerpat spousty výhod a slev. V ČR je to Česká rada dětí a mládeže (ČRDM), která vydává EYCA Evropskou kartu mládeže. Karta je vydána každému mezi 5 – 30 lety věku, není omezena či vázána na žádné studium nebo status studenta. Obrovskou výhodou je, že si může každý užívat studentské slevy, i když už má školu dávno za sebou


Desetitisíce slev po Evropě i ČR

U nás patří mezi nejoblíbenější např. zlevněné vstupné na spoustu hradů a zámků, do kina Cinema City, Dinoparků či při nákupu sportovního vybavení u Lion Sport nebo na zlevněné jízdné u Regiojet a spousta dalších výhod. Slevy a výhody je však možné využívat také po celé Evropě, například na muzea jako Rijksmuseum v Holandsku, Disneyland v Paříži, chrám Sagrada Família či muzeum FC Barcelona na Camp Nou v Barceloně a spousta dalšího. Více informací na našich stránkách www.eyca.cz či www.eyca.org.

„Cena celoroční EYCA karty
je pouze 100 Kč,
což je v dnešní době
cena jednoho oběda.“


Výhodné cestovní pojištění

Držitelé EYCA karty mají také možnost sjednání výhodného cestovního pojištění na opakované výjezdy do zahraničí, již od 190 Kč. Více informací www.eyca.cz/cestovni-pojisteni.


Karta v mobilu a mobilní aplikace

EYCA karta může také plnohodnotně fungovat jako aplikace v mobilním telefonu, více informací najdete na www.eyca.cz/mobilni-aplikace-eyca.

EYCA KARTA SE URČITĚ VYPLATÍ KAŽDÉMU, KDO SI CHCE UŽÍVAT PO CELÉ EVROPĚ SPOUSTY STUDENTSKÝCH SLEV A VÝHOD, DOKONCE I PO UKONČENÍ STUDIA. O KARTU POŽÁDEJ ZDE

Chci kartu Chci kartu