Festival Sónar Barcelona 2023!

Na festivale vystoupí Aphex Twin, biceps, Eric Prydz's Holo, Bad Gyal, Peggy Gou, Honey Dijon, The Blessed Madonna, Amelie Lens, Laurent Garnier, Black coffee a Richie Hawtin, plus špičkoví umělci, jako je Fever Ray, Little Simz, a legendy jako Oneohtrix Point nikdy, Max Cooper a Ryoji Ikeda. A nezapomeňme na klubové Bangers z Logic1000, Sherelle X Kode9, Mikeq, DJ Marky a MC GQ, Nick León, Mauka, Honey a Dinamarca!

Získej 20% slevu na vstupenky! Stačí použít kód, který si vygeneruješ dole na stránce wwweyca.org/discounts/sonarPodmínky slevy:
- Prodej vstupenek na festival se provádí prostřednictvím https://dice.fm.
- Pro získání kódu, je třeba napsat CCDB číslo vaší karty (obdrželi jste v e-mailu po zakoupení naší karty, případně jej zjistéte při přihlášení se do svého profilu na www.eyca.cz. Po načtení kódu (prostřednictvím níže uvedeného pole) jej budete muset vložit do promo kódového pole, které se zobrazí po přidání vašich osobních údajů (v posledních krocích nákupu).
- Použití této slevy je omezeno na jeden lístek na jednoho držitele karty. Vstupenky jsou nepřenosné.
- Po příjezdu na místo konání můžeš být požádán, abys předložil platný Identifikační průkaz (např.: OP) + platnou Evropskou kartu mládeže.

Stránky festivalu: 
https://sonar.es/en/2023

Chci kartu Chci kartu