Festivaly v Evropě 2024

Léto už klepe na dveře a my jsem pro Tebe připravili žhavý výběr skvělých slev na letní (i podzimní) festivaly po celé Evropě. 

Nemáš kartu EYCA? Vše potřebné se dozvíš zde!

#1 Delta Festival sleva 20€

4.–8. srpna / Marseille, Francie

Letos v létě si v Marseille vybere každý. Prozkoumej 5 hudebních scén a užij si více než 200 koncertů, nohama ve vodě, pod jižním sluncem. Najdeš zde zejména Angèle, Charlotte De Witte, Damso, Ninu Kraviz, Ofenbach a mnoho dalších!!!
Delta Festival není jen hudební festival. V rámci festivalu se koná Forum du Monde des Possibles, největší fórum mládeže ve Francii. Toto fórum má 10 tematických vesnic, více než 700 výstavních a zábavních stánků, pódium vítající projevy, kulaté stoly na témata životního prostředí, ekonomiky, společného života, kultury a zdraví.

Slevový kód získáš zde.

#2 OWN Valencia – sleva 10 %

4.–7. července / Valencie, Španělsko

OWN Valencia zahajuje novou éru festivalů digitální zábavy. Tato událost představuje přelom, zachovává to nejlepší z DreamHacku, jako jsou LAN Party, profesionální esporty, prezentace videoher a food trucky, ale vše povyšuje na vyšší úroveň.
V roce 2024 bude OWN Valencia hostit elitní soutěže, jako je League of Legends Superliga, národní finále Valorant a vylepšený turnaj Fortnite, čímž se upevní pozice referenční akce ve Španělsku. Kromě soutěží se OWN snaží ohromit účastníky a nabídnout jim více než 100 hodin hraní, více než 100 aktivit a více než 2 000 účastníků LAN, kteří sdílejí svou vášeň pro videohry.
OWN Valencia navíc rozšiřuje své obzory o nové světy a zážitky z oblasti hudby, virtuální reality, gastronomie a digitálního umění. Tento festival není jen o hrách; zve Tě k prozkoumání širšího spektra kulturních a volnočasových zájmů.

Slevový kód získáš zde.

#3 MFF Art film Košice – snížená cena cinepassů

21.–28. června / Košice, Slovensko

Mezinárodní filmový festival Art Film je největší a nejstarší akcí svého druhu na Slovensku a svou historii píše od roku 1993. Jeho jubilejní 30. ročník se uskuteční od 21. do 28. června 2024 v Košicích. K tradičním mezinárodním soutěžím celovečerních a krátkých filmů přibude třetí soutěžní sekce pro filmy ze střední a východní Evropy.

Pro získání slevy stačí při objednávce zadat své číslo karty EYCA (EURO26).

#4 Pirineos Sur Festival – sleva 15 %

4.–28. července / Lanuza, Španělsko

Festival Pirineos Sur se koná od 4. do 28. července v městečku Lanuza ve španělské Huesce, kde na plovoucím pódiu v srdci aragonských Pyrenejí ožívají zvuky z celého světa. Celá enkláva je obklopena Pyrenejemi, což jí dodává působivé přírodní krásy. Letos se zde představí umělci jako Ricky Martin, Loreena McKennitt, Mon Laferte, La Plazuela, Vetusta Morla a mnoho dalších.

Slevový kód získáš zde.

#5 Neversea Festival – sleva 20€

4.–7. července / Constanța, Rumunsko

Brány festivalu Neversea se znovu otevírají pro jeho šestý ročník, který je plný energie, barev a nejžhavějších východů slunce na pláži v Evropě. Ročník 2024 se bude konat od 4. do 7. července na pláži Neversea v Constanțě.

Slevový kód získáš zde.

#6 Festival Nuits Romantiques – snížené vstupné

28. září – 5. října / Aix-les-Bains Riviera des Alpes, Francie

Nový ročník festivalu Nuits Romantiques, který je věrný své tradici již více než 29 let, Ti letos nabízí výjimečný program. Mnoho velmi talentovaných umělců oživí tento festival, jehož cílem je šířit hudbu mezi všechny posluchače, amatéry i neofyty, přičemž zvláštní pozornost je věnována podpoře mladých talentů.
V roce 2024 vzdá festival hold jedné z nejslavnějších dvojic v dějinách hudby: Robert (1810-1856) a Clara Schumannovi (1819-1896), které spojovala umělecká vášeň stejně jako vášeň milostná. Program odhaluje jejich vzájemnou inspiraci prostřednictvím mnoha tváří jejich talentu.

Slevu získáš při koupi vstupenky, při vstupu na festival potom stačí předložit platnou kartu.

#7 Festival Berlioz – snížené vstupné 15€

17. srpna – 1. září / La Côte-Saint-André – Isère, Francie

Festival Berlioz je jednou z nejvýznamnějších akcí symfonické hudby v regionu Auvergne-Rhône-Alpes i mimo něj. Každé léto v srpnu přivítá festival v Berliozově rodišti v La Côte-Saint-André a na nejpozoruhodnějších místech regionu Isère renomované orchestry, sbory, mistry a sólisty. Od 17. srpna do 1. září 2024 bude festival oslavovat mládí Evropy ve společnosti velkolepých umělců: Hélène Grimaud, Renaud Capuçon, Marina Viotti... a předních symfonických orchestrů, jako je např. Londýnský symfonický orchestr.

Slevu získáš při koupi vstupenky.

#8 Festival Messiaen au Pays de la Meije – snížené vstupné 15€

20.–28. července / La Grave, Francie

Festival Messiaen au Pays de la Meije je významnou událostí současné hudby ve Francii, která vznikla jako pocta skladateli Olivieru Messiaenovi. Festival se nachází na pomezí Isère v regionu Auvergne-Rhône-Alpes a Hautes-Alpes v regionu Sud Provence Alpes Côte D'Azur, investuje do citlivých přírodních území, kde různé krajinné prvky živily hudební inspiraci Oliviera Messiaena. Každé léto, přibližně po dobu deseti dnů na konci července, je zde na patnácti koncertech a stejně tolika vzdělávacích a kulturních akcích představen odvážný program kombinující velká díla 20. století a novou tvorbu.

Slevu získáš při koupi vstupenky.

#9 Sudoeste 2024 – sleva 20€

7.–10. srpna / Zambujeira do Mar, Portugalsko

První ročník se konal v roce 1997... Jihozápad dnes není jen zeměpisnou souřadnicí, není to jen letní festival. Je to místo, kam se sjíždějí tisíce lidí z celého světa, aby oslavovali hudbu a život.

Slevu získáš při koupi vstupenky zde.

#10 Festival Le Lot en Meule Bleue – snížené vstupné

5.–7. září / Cahors, Francie

Ve dnech 5., 6. a 7. září 2024 se v Parc des Expositions du Grand Cahors uskuteční 4. ročník festivalu Le Lot en Meule Bleue, který si nenech ujít. Na programu jsou 3 večery divokých koncertů. Le Lot en Meule Bleue je oblíbený festival se slavnostním hudebním programem pro celou rodinu, na kterém vystupují mezinárodní, národní i regionální umělci. Festival klade důraz na hudbu, gastronomii, víno z Cahors a pozoruhodné památky regionu.

Slevu získáš při koupi vstupenky.


Spoustu dalších slev najdeš na EYCA.ORG/DISCOUNTS

 

Chci kartu Chci kartu