Jazz Dock — koncerty přímo na Vltavě

Podporovat kulturu v této nelehké době je potřeba a proto jsme se stali partnery jedinečného hudebního klubu přímo v srdci Prahy, doslova ležícího na řece Vltavě. Program Jazz Docku je opravdu bohatý, přijíždí sem legendární kapely z celého světa, takže vybírat je opravdu z čeho. Jazz, soul, world music, blues atd. Interiér zdobí futuristický bar, na kterém můžeš ochutnat skvělé koktejly a jídlo. Do toho všeho budou kolem tebe proplouvat lodě a během letní sezóny můžeš posedět také na stylové střešní terase. To musíš zažít!

Designový klub nabitý hudebním programem

Od roku 2009 patří k významným jazzovým podnikům Evropy. Hrálo zde mnoho významných hudebníků, jako například Bill Frisell, Richard Bona, Fred Wesley, Erik Truffaz, John Scofield nebo Dave Holland. Za dobu své existence se stal symbolem úsilí zakotvit v obecném povědomí jazz jako osobitou součást soudobého umění a kultury.

Program Jazz Docku nalezneš na www.jazzdock.cz.

S kartou EYCA ušetříš 20 % při koupi vstupenky na vybrané koncerty. Stačí při online prodeji zadat slevu Evropská karta EYCA a ta se ihned připočítá. Poté je třeba se u vstupu prokázat platnou kartou EYCA. 

 

Foto: Jazz Dock

Chci kartu Chci kartu