Měsíční výběr slev v ČR (březen 2024)

Máme pro Tebe pravidelný výběr aktuálních slev, které můžeš s kartou EYCA uplatnit!


Endorfin v Praze: různé příběhy, jeden prostor. Záchrana z potápějící se lodi Titanic, Freddyho noční můra, dobrodružné Star Wars, strašidelné Saw či sebepoznání v Márnici. 

Všechny tyto únikové hry můžeš podstoupit na adrese Petrohradská 216/3 v pražských Vršovicích. S kartou EYCA navíc získáš slevu 20 % na libovolnou hru!


Muzeum města Brna je institucí s více než stoletou tradicí. Už při svém zrodu dostala do vínku péči o kulturní dědictví svého města, do něhož je v současnosti třeba počítat nejen takové skvosty jako hrad Špilberk, ale i památku UNESCO, vilu Tugendhat, Měnínskou bránu či Arnoldovu vilu.

S kartou EYCA uplatníš snížené vstupné na všechny stálé i krátkodobé výstavy a prohlídky (dle aktuálního ceníku, slevu lze uplatnit na pokladně i online), a to ve všech objektech muzea:

  • V rámci expozic na hradu Špilberk můžeš navštívit různé prohlídkové okruhy: Příběh hradu, Kasematy - věznice, Vodojemy na Špilberku, Bastion - opevnění, nebo Okruh Muzeum, který zahrnuje vstup na 7 stálých expozic (včetně tří stálých výstav výtvarného umění v rámci Galerie města Brna). 
  • Rovněž vila Tugendhat, ojedinělý projev funkcionalistického a internacionalistického uvažování německého architekta Ludwiga Miese van der Rohe, nabízí několik okruhů.
  • Arnoldova vila se nachází v těsné blízkosti vily Tugendhat. Reprezentuje prvotní zástavbu na svazích Černých Polí a vyjímá se svou architekturou v duchu art deco s prvky secese.
  • Měnínská brána je jediná dochovaná městská brána v Brně nacházející se v Orlí ulici nedaleko Malinovského náměstí. Její počátky sahají do 13. století, kdy tvořila součást brněnských městských hradeb. Od roku 2020 je Brána uzavřena a připravuje se její rekonstrukce vč. nové expozice.


Café Prostoru_ je prostorná kavárna sídlící v budově Národní technické knihovny. Kromě dobré kávy zde najdeš taktéž řadu zajímavých kulturních akcí.

Na veškeré nealko nápoje i na akce pořádané kavárnou získáš s EYCou slevu 10 %.


Optik Otava je síť prodejen oční optiky po celé jižní Moravě (všechny pobočky najdeš zde).

S EYCou získáš slevu 10 % na brýlové obruby i na multifokální skla (střední a vysoká kvalita) a slevu 40 % na sluneční brýle (v termínu 1. 9.—31. 12.).


Balonkub Chrudim je tradičním poskytovatelem balónových letů s více než 30 lety zkušeností. Klade nejvyšší důraz na bezpečnost a profesionalitu. Nádherné zážitky v proutěném koši balónu můžeš zažít zejména v Pardubickém kraji a přilehlých oblastech (Vysočina, Středočeský kraj, Královéhradecko). 

S EYCou získáš slevu 5 % na letenky!


DALŠÍ SPOUSTU SLEV, KTERÉ MŮŽEŠ S KARTOU EYCA UPLATNIT (JAK U NÁS V ČR, TAK PO CELÉ EVROPĚ) NAJDEŠ ZDE.

Pokud nechceš minout nejaktuálnější informace, určitě sleduj náš facebookový nebo instagramový profil.

Chci kartu Chci kartu