Měsíční výběr slev v ČR (květen 2024)

Máme pro Tebe pravidelný výběr aktuálních slev, které můžeš s kartou EYCA uplatnit!


Naším novým partnerem se stala síť očních optik FOKUS, jednička ve svém segmentu v Česku i na Slovensku! Má nyní téměř 160 poboček v obou zemích, zaměstnává stovky odborníků a stará se o zrak přibližně 200 tisícům klientů ročně. Nabízí nejen kvalitní, ale také cenově dostupné produkty.
Vybrat si zákazníci mohou ze světových značek dioptrických obrub, slunečních brýlí, kontaktních čoček a dalšího doplňkového sortimentu jako jsou kapky do očí, sady na čištění brýlí nebo pouzdra na brýle.

Držitelé karty EYCA mohou uplatnit slevu 30 % na dioptrické brýle* a slevu 5 % na sluneční brýle** při nákupu v kamenných prodejnách (nejbližší pobočku najdeš zde).
* sleva z maloobchodní prodejní ceny, nelze kombinovat s jinými slevami
** sleva z aktuální prodejní ceny, včetně zboží ve slevě


Muzeum Brněnska je paměťová instituce sdružující šest poboček: tři vlastivědná muzea – Muzeum v Ivančicích, Podhorácké muzeum v Předklášteří a Muzeum ve Šlapanicích, dále Památník Mohyla míru na slavkovském bojišti, literární muzeum Památník písemnictví na Moravě v Rajhardě a památkově obnovenou Vilu Löw-Beer v Brně. Pobočky muzea sídlí v historických objektech, mezi nimiž vyniká národní kulturní památka klášter Porta Coeli v Předklášteří či benediktinský klášter v Rajhradě.

S EYCou se do všech těchto objektů podíváš za snížené vstupné!


Galerie moderního umění v Hradci Králové patří svými sbírkami děl českého výtvarného umění přelomu 19. a 20. století mezi nejvýznamnější v České republice. Stálá expozice ze sbírek galerie a pravidelně obměňované autorské, kolektivní a tématické výstavy seznamují návštěvníky s významnými hodnotami českého moderního a současného výtvarného umění. 

Aktuálně můžeš navštívit třeba novou výstavu Jak sbírat umění: příběh Karla Tutsche!

S EYCou můžeš uplatnit snížené vstupné ve výši pouze 30 Kč.


Aquacentrum Pardubice je skvělým místem pro všechny milovníky koupání, plavání, saunování a veškeré vodní zábavy. Jde o největší aquapark ve Východních Čechách, s moderními bazény, atrakcemi, fitness i wellness zónou a v létě i s venkovní pláží. 

S EYCou můžeš aquacentrum navštívit za snížené vstupné!

Svět hor je internetový i kamenný obchod s širokým sortimentem turistického a horolezeckého vybavení, obuvi, map a průvodců, stanů, spacáků, batohů ad.

Držitelé karty EYCA mohou uplatnit slevu 7 % na veškerý sortiment (nevztahuje se na již zlevněné zboží). 


DALŠÍ SPOUSTU SLEV, KTERÉ MŮŽEŠ S KARTOU EYCA UPLATNIT (JAK U NÁS V ČR, TAK PO CELÉ EVROPĚ) NAJDEŠ ZDE.

Pokud nechceš minout nejaktuálnější informace, určitě sleduj náš facebookový nebo instagramový profil.Chci kartu Chci kartu