Měsíční výběr slev v ČR (leden 2024)

Máme pro Tebe pravidelný výběr aktuálních slev, které můžeš s kartou EYCA uplatnit!


V letošní lyžařské sezóně uplatníš s EYCou mnoho slev jak v zahraničí (viz tento článek), tak v ČR. Dalším lyžařským střediskem, kde si zalyžuješ levněji, je SKI areál Bílá nacházející se v Beskydech v údolí řeky Bílá Ostravice nedaleko Frýdlantu nad Ostravicí. Areál nabízí osm sjezdovek a sedačkovou lanovku v areálu v Bílé a čtyři sjezdovky v Mezivodí.

S EYCou zde získáš 10% slevu na jízdné!


XBowling je síť bowlingových center. Hned 4 z nich najdeš v Praze (Strašnice, Žižkov, Kyje, Prosek), další ve Valašském Meziříčí, Českých Budějovicích, a v Tišnově

S EYCou si můžeš pronajmout bowlingovou dráhu o 20 % levněji (sleva se neposkytuje čtvrtek-sobota od 18-01 a neděle 21-23).


Big One Fitness je moderním fitness centrem nacházejícím se v centru Brna. Má dvě pobočky, na ploše 3.200m2 tedy najdeš mimo jiné dvě nadstandardně řešené posilovny s bezkonkurenčními 180 stanovišti i speciální klecí pro Cross Workout, a samozřejmě i mnoho skupinových lekcí každý den.

S EYCou si pořídíš měsíční členství v programu B1F Club za zvýhodněnou cenu 1 150 Kč (místo 1 900 Kč, tedy o 40 % levněji!).


Skřivánek je jazyková agentura poskytující celou řadu služeb - především překlady, tlumočení, ale i jazykové kurzy v mnoha pobočkách i online.

Držitelům karty EYCA poskytuje agentura slevu 10 % na všechny služby a produkty.


Muzeum umění Olomouc je významnou kulturní institucí Olomoucka. Zahrnuje pod sebou dvě rozdílná muzea:

  • Arcidiecézní muzeum, které prezentuje tisíciletý umělecký a duchovní vývoj na Moravě. Součástí expozice je prohlídka románského Zdíkova paláce (v letní sezóně).
  • Muzeum moderního umění, které nabízí expozici výtvarného umění 20. a 21. století ("Století relativity") a krátkodobé výstavy českého a středoevropského umění (aktuálně viz zde)

S EYCou získáš snížené vstupné do obou poboček muzea.Další spoustu slev, které můžeš s kartou EYCA uplatnit (jak u nás v ČR, tak po celé Evropě) najdeš zde.

Pokud nechcete minout nejaktuálnější informace, určitě sledujte náš facebookový nebo instagramový profil.

@eyca.cz

Chci kartu Chci kartu