Měsíční výběr slev v ČR (listopad 2023)

Máme pro Tebe pravidelný výběr aktuálních slev, které můžeš s kartou EYCA uplatnit!


Držitelům karet EYCA je poskytováno snížené vstupné ve výši 60 Kč, a to do všech objektů GHMP (Bílkova vila, Colloredo-Mansfeldský palác, Dům fotografie, Dům Františka Bílka v Chýnově, Dům u Kamenného zvonu, Městská knihovna, Zámek Troja). Více o slevě najdeš zde.

V současnosti můžeš zajít např. na unikátní výstavu Myšlení obrazem: Vizuální události Miroslava Petříčka, která poukazuje na spříznění filosofie a umění a podněcuje návštěvníka k "myšlení obrazem" na základě setkání s vizuální událostí.
Podobně zaměřená je také výstava Myslet filmem zkoumající uplatnění kinematografických postupů v současném hypermediálním umění a kultuře.


V brněnském science centru VIDA! máš s kartou EYCA nárok na snížené vstupné 100 Kč! 

Na ploše přes 6200 m² na Tebe čeká přes 180 interaktivních exponátů, díky kterým můžeš objevovat, jak funguje svět kolem nás. Unikátní stálá expozice je rozdělena do šesti tematických celků: Planeta, Civilizace, Člověk, Mikrosvět, Dětské science centrum pro děti od 2 do 6 let a Venkovní expozice (otevřena od května do září). VIDA! navíc kromě stálé expozice pořádá speciální 
podzimní program!


V Brně ještě zůstaneme, HaDivadlo, které se profiluje jako "scéna progresivní dramaturgie" nabízí EYCAřům speciální snížené vstupenky jen za 160 Kč!

V divadle je aktuálně na programu např. oceňovaná inscenace Humanismus 2022, "
autorská scénická mozaika jedné dovolené ve válečných časech", nebo Jenom konec světa - "Inscenace na pomezí reality a modelu. Divadlo a počítačová hra. Simulátor rodiny."

 
Až budeš mít místo chození po kultuře chuť zachumlat se doma v dece, určitě oceníš slevu 15 % na veškerý sortiment v kamenných prodejnách knihkupectví Portál. Zásoba knížek se Ti na podzimní deštivé dny určitě bude hodit!


Ale zase toho válení jen s mírou! Pokud jsi z Jihlavy nebo okolí, můžeš si zacvičit např. v lezeckém censtru Wall Street Tendon, kde s EYCou získáš 10 % slevu na vstup.

Na ploše 500 m² si užiješ 10 metrů vysokou lezeckou stěnu s 40 jistícími liniemi a více než 120 lezeckými cestami.


Další spoustu slev, které můžeš s kartou EYCA uplatnit (jak u nás v ČR, tak po celé Evropě) najdeš zde
Pokud nechceš minout nejaktuálnější informace, určitě sleduj náš facebookový nebo instagramový profil.

@eyca.cz

Chci kartu Chci kartu