Měsíční výběr slev v ČR (prosinec 2023)

Máme pro Vás pravidelný výběr aktuálních slev, které můžete s kartou EYCA uplatnit!


Co je služba Gopass? Gopass je v první řadě místo, kde nakoupíte lístky a vstupy do více středisek v několika zemích. Zároveň jde o unikátní program, který má několik vlastností. Je to věrnostní program, kde jste za nákupy odměňováni body. Ty můžete použít na zvýhodněný nákup vybraných produktů. Je to karta, která slouží jako Váš osobní lístek na vstup do lyžařských středisek, aquaparků a je klíčem k mnoha dalším produktům a službám. Je to mobilní aplikace, která Vám v reálném čase zprostředkuje všechny důležité informace o dění ve středisku. Je to přehled Vašich lyžařských statistik.

Do svého gopass konta si navíc můžete nahrát svou kartu EYCA a získat na nákup slevu dosahující zhruba 20 %. Stačí v košíku slevu vybrat a cena se přepočítá. V České republice můžete slevu využít ve třech střediscích: Monínec, Ještěd a Špindlerův Mlýn. Pokud si ale chcete zalyžovat v zahraničí, s gopass můžete nakupovat i v 13 dalších střediscích na Slovensku, v Polsku a Rakousku.


Filharmonie Brno je dnes nejen silným hráčem na poli symfonické hudby doma i v zahraničí, ale i předním organizátorem hudební sezony druhého českého města, aktivním festivalovým pořadatelem a kreativním lídrem orchestrální dramaturgie. Působí v neorenesančním Besedním domě, „brněnském Musikvereinu“ z dílny Theophila von Hansena z roku 1873.
Filharmonie Brno je také pořadatelem několika hudebních festivalů (Moravský podzim, letní Open-air festival Špilberk, Expozice nové hudby, jarní Velikonoční festival duchovní hudby, talentový festival Mozartovy děti).

Pro držitele karty EYCA platí sleva 50 % na koncerty v rámci sezony Filharmonie Brno (program si můžete prohlédnout zde) Při on-line nákupu stačí přidat slevu EYCA a cena vstupenky se automaticky přepočítá. Při vstupu je pak nutné prokázat se platnou kartou EYCA.


JUNshop je "100% skautský obchod", prodejna s mnohaletou tradicí, s více než 30 lety prodeje skautských potřeb a vybavení.

Držitelům karty EYCA poskytuje slevu 8-10 % na veškerý sortiment prodejny, a to jak na e-shopu, tak na prodejněJak postupovat v případě uplatnění slevy na e-shopu se dozvíte zde.

Divadlo v Řeznické letos slaví 41 let své profesionální umělecké činnosti. Je divadelní scénou s unikátním charakteristickým blízkým kontaktem s divákem a nabízí jedinečný a nezaměnitelný repertoár. Prošly jím stovky uměleckých osobností, je jakousi líhní talentů. Spolupracuje nejen s domácími významnými osobnostmi z divadelního, hudebního a výtvarného umění, snaží se o výzkum a experiment v oblasti nových tvůrčích proudů a směrů.

Držitelům karty EYCA poskytuje slevu ve výši 70 Kč na zakoupenou vstupenku. Tuto slevu lze uplatnit pouze na pokladně Divadla v Řeznické.


Sportcentrum Koloseum Plzeň najdete na největším sídlišti v Plzni na Lochotíně, v Sokolovské ulici č. 76, v nákupním objektu Atom. Sportcentrum Koloseum nabízí profesionálními stroji moderně vybavené prostředí s přátelskou atmosférou, kde se budete určitě cítit velice dobře. Na rozloze cca 2200 m2 se nachází fitness, dva squashové kurty, horolezecká stěna a boulder, aerobní sál, sál na indoor cycling, kardiozóna, sauna a solárium.

Držitelům karty EYCA nabízí slevu 10 % na všechny permice!


Další spoustu slev, které můžete s kartou EYCA uplatnit (jak u nás v ČR, tak po celé Evropě) najdete zde.

Pokud nechcete minout nejaktuálnější informace, určitě sledujte náš facebookový nebo instagramový profil.

@eyca.cz

 

Chci kartu Chci kartu