Měsíční výběr slev v ČR (únor 2024)

Máme pro Tebe pravidelný výběr aktuálních slev, které můžeš s kartou EYCA uplatnit!


Divadlo Na zábradlí je jedno z nejznámějších menších divadel v Praze a představuje přední scénu současných divadelních tendencí. Dramaturgie divadla se ubírá cestou původních autorských inscenací, dramatizací románů a radikálních interpretací klasiky. Každoročně se na jevišti DNz zpravidla představí čtyři nové premiéry. Jde především, ale nikoliv výhradně, o inscenace kmenového režiséra Jana Mikuláška, dramaturgyně a umělecké šéfky Dory Viceníkové a renomovaného scénografa Marka Cpina.

S EYCou získáte na pokladně divadla 40% slevu na vstupenky! V současnosti můžete zajít na celou řadu výjimečných inscenací:

  • Franz a kavka - nová inscenace vhodná i pro ty nejmenší věnující se odkazu Franze Kafky, "pohádkový kabaret pro intoše od 4 let"
  • Vzkříšení - "Vzkříšení je posledním Tolstého románem a zároveň románem, který nejzřetelněji ukazuje na současnost. Strhující vyprávění, mimořádné herecké výkony a černobílá, mnohovrstevnatá scéna dávají vzniknout výjimečnému divadelnímu dílu o společenských poměrech v zemi, kde všichni žijí jen pro sebe a všechna slova o Bohu jsou podvod."
  • Požitkáři - "Groteskní pohled na hluboké téma života a smrti, podpořené nadsázkou, humorem, ale i smutnými tóny."
  • Veřejní nepřátelé - "Dialog skrze dopisy, které si během šesti měsíců vyměňoval populární nihilista Michel Houellebecq s kaviárovým levičákem, filozofem Bernardem-Henri Lévym, obsahuje témata hluboce filozofická i lidsky přízemní. Provokativní názorový střet semílá názory na Sartra, Kafku i na sex, na vztah k otci i k levici nebo na existenci Boha. Na jedné straně sebevědomý opálený intelektuál, na straně druhé depresivní romanopisec s věčnou cigaretou v koutku úst – jejich rozdílné názory na svět tvoří vysoce vznětlivou třaskavinu."
  • Mýcení - "Malý pokojíček napěchovaný obrazy a hosty se stává dusivě sevřeným dějištěm umělecké večeře, s jejímž začátkem se stále čeká na herce Národního divadla. Ze slavnostního setkání se stane hluboká, ironická i jízlivě zábavná sonda do života lepší společnosti. Přesné režijní vedení, herecká souhra a nápaditá scénografie přelévají divácké emoce od smíchu k pláči, od humoru a nadsázky k beznadějné zprávě o nás samých."
  • a spousta dalších, viz aktuální program

Západočeská galerie v Plzni patří k nejvýznamnějším galerijním institucím v České republice. Naše sbírky pokrývají období od 14. století po současnost a vedle jednotlivých špičkových děl obsahují kvalitní soubory umění 19. století, umění přelomu století a české moderny, zahrnující zvláště hodnotnou sbírku kubismu. Sbírkový fond v současnosti čítá přes 13.000 děl.

ZČG pořádá pravidelné výstavy, které můžete navštívit v historických objektech v centru města – někdejší středověké tržnici, tzv. „Masné krámy“ (snížené vstupné pro držitele karty 35 Kč), a původně goticko-renesančním domě č. p. 13 v Pražské ulici, tzv. výstavní síň „13“ (snížené vstupné pro držitele karty 25 Kč).
Uplatnit slevu je možné i v Semlerově rezidenci. Ta je po Müllerově a Winternitzově vile v Praze třetím místem v České republice, kde je možné spatřit unikátní architektonický koncept Adolfa Loose, tzv. Raumplan. Historický bytový interiér rodiny Oskara a Jany Semlerových, který byl v letech 1933–1934 vestavěn do původního bytového domu, patří k předním památkám moderní architektury ve střední Evropě. Vznikl na základě konceptu Adolfa Loose z roku 1932, který do podoby projektu rozpracoval Loosův žák a někdejší spolupracovník Heinrich Kulka.
Snížené vstupné pro držitele karty na základní okruh (75 min.) činí 260 Kč, na rozšířený okruh (110 min.) 290 Kč.

iQLANDIA a iQPARK v Liberci patří mezi nejznámější vědecko-zábavní centra v České republice.

iQLANDIA je vhodná pro děti od 8 let a všechny dospělé. Exponáty jsou techničtější, popisy odbornější, doprovodné programy (workshopy, science show) vysvětlují jevy, o kterých už děti někdy slyšely ve škole.
iQPARK se orientuje spíše na mladší badatele zhruba od 3 do 8 let. Exponáty jsou většinou ze dřeva, expozice jsou méně členité, a rodič má tak snadno přehled, kde se jeho zvídavé dítě nachází. Doprovodné programy jsou uzpůsobeny menším dětem. Science centra jsou od sebe vzdálená jen cca 100 metrů - iQLANDIA v samostatné budově, iQPARK v areálu Centra Babylon.

S EYCou pořídíš vstupenky za sníženou cenu!


Bowling Radava je jedním z nějvětších Bowlingových center s 12 profesionálními dráhami s vynikající dopravní dostupností odkudkoliv z Prahy. Nachází se v pražských Holešovicích.

S EYCou si bowlingovou dráhu pronajmeš o 10 % levněji!


Rejoice je kamenný obchod i e-shop prodávající kvalitní oblečení od českého výrobce, které je skvělé do přírody i do města: "S respektem k lidem i přírodě navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme oblečení v Česku v srdci Vysočiny".

S EYCou získáš slevu 10 % uplatnitelnou jak na e-shopu tak v kamenné prodejně. Tak mrkni na jejich zboží:

rejoice.cz


Další spoustu slev, které můžeš s kartou EYCA uplatnit (jak u nás v ČR, tak po celé Evropě) najdeš zde.

Pokud nechcete minout nejaktuálnější informace, určitě sledujte náš facebookový nebo instagramový profil.

Chci kartu Chci kartu