Měsíční výběr zahraničních slev (duben 2025)

V půlce dubna pro Tebe máme další výběr zajímavých slev, které s kartou EYCA uplatníš v evropských zemích.


Rijksmuseum je jedno z největších a nejproslulejších muzeí výtvarného umění v Evropě. Najdeš tu Rembrandta, Vermeera i Van Gogha. Při návštěvě Amsterdamu je to tedy naprosté must-see. 

S EYCou uplatníš slevu na vstupné ve výši 50 %, což je určitě lákavá nabídka. Vstupenky můžeš koupit i online, stačí v nabídce vybrat "entrance EYCA".


Zoomarine v Římě je rozsáhlý zábavní a vodní park, zoologická zahrada a oceanárium v jednom. Nejznámější je pro svá vystoupení delfínů i jiných zvířat. Rozhodně si tu najde své celá rodina.

S EYCou získáš na vstup slevu více než 50 %, tj. zaplatíš 16  místo 34 €!K dopravě po Portugalsku určitě využiješ vlakové spoje dopravce CP (Comboios de Portugal), který nabízí pro držitele karty EYCA slevu 25 %!


Mezi nemalým počtem muzeí, které díky kartě EYCA můžeš v Madridu navštívit zcela zdarma, je i Museo Reina Sofia věnující se především umění 20. století až po současnost, mj. tu najdeš i obrazy Salvadora Dalího nebo Picassa.


V zoologické a botanické zahradě Mylhúzy (nacházející se na východě Francie v Alsasku) se dá určitě strávit celý den. Vstupné pro držitele karty EYCA je o 6 EUR levnější!


VÍCE SLEV NAJDEŠ V CELOEVROPSKÉ DATABÁZI EYCA.ORG.

Příští měsíc se můžeš těšit na další redakční výběr!

Chci kartu Chci kartu