Měsíční výběr zahraničních slev (leden 2024)

V půlce listopadu pro Tebe máme další výběr zajímavých slev, které s kartou EYCA uplatníš v evropských zemích.


Reykjavik Sightseeing je předním organizátorem jednodenních výletů na Islandu. Jednou z nejoblíbenějších tras je tzv. "Golden Circle", v rámci ní se podíváš např. na horké gejzíry, kaskádovité vodopády Gullfoss nebo národní park a památku UNESCO Þingvellir. Trasa po jižním pobřeží potom nabízí příležitost vidět dechberoucí vodopády, úchvatné ledovce, majestátní hory, fascinující sopky a malebné pláže s černým pískem.

S EYCou získáš voucher na 15% slevu, uplatnit ho můžeš zde.Museo Nacional del Prado v Madridu vlastní jednu z nejlepších sbírek evropského umění od dvanáctého po devatenácté století na světě. Najdeš zde díla Diega Velázqueze, Francisca Goyi, Hieronyma Bosche, Tiziana, Rembrandta a spousty dalších.

Jestli rád/a chodíš po umění, sleva 50 % na vstup se Ti určitě bude hodit! Více zde.Letní dovolenou na Kypru si můžeš ozvláštnit zážitkem v největším vodním parku v regionu Paphos Aphrodite Waterpark. Nabízí vysokorychlostní tobogány, rozsáhlou línou řeku, bazén s vlnobitím, spoustu plaveckých částí a velkolepý dětský vodní koutek s občerstvením a nápojovými zónami rozprostřenými po celém parku,

S EYCou získáš slevu 30 % na vstupné. Více zde.V BELvue museum získáš lepší představu o dnešní Belgii v moderním a originálním pojetí. Objevíš historii země prostřednictvím sedmi témat v sedmi místnostech: demokracie, prosperita, solidarita, pluralita, migrace, jazyk a Evropa. Prohlédneš si novinové klipy, plakáty, grafy nebo tabulky a poslechneš si svědectví současníků.

S EYCou získáš k jedné vstupence druhou vstupenku zdarma! Více zde.Po cestování nádhernou přírodou Albánie si můžeš odpočinout v resortu EQUOS, největším vodním parku v regionu, kde si na své přijde každý. 

S EYCou zde získáš slevu 20 % na vstup! Více zde.


VÍCE SLEV NAJDEŠ V CELOEVROPSKÉ DATABÁZI EYCA.ORG.

Příští měsíc se můžeš těšit na další redakční výběr!

Chci kartu Chci kartu