Měsíční výběr zahraničních slev (listopad 2023)

V půlce listopadu pro Vás máme další výběr zajímavých slev, které s kartou EYCA uplatníte v evropských zemích.


V Portugalsku získáte díky kartě EYCA 50% slevu do 23 ikonických muzeí a památek po celé zemi, včetně 5 památek zapsaných na seznamu světového dědictví UNESCO, 15 národních muzeí a 2 národních paláců.

Seznam všech těchto míst naleznete zde. Více o slevě se dočtete zde.


Muzeum Berlínské zdi se nachází hned vedle slavné East Side Gallery Berlin - poslední zbývající části Berlínské zdi v centru Berlína. Inovativní multimediální Muzeum zdi představuje nedávnou historii Berlína jedinečným a strhujícím způsobem. Od začátku studené války v roce 1945 až po znovusjednocení a přes dramatickou stavbu Berlínské zdi v roce 1961 ožívá historie ve 13 tematických místnostech s využitím různých originálních filmových dokumentů a rozhovorů.

S kartou EYCA získáte slevu 25 % na vstup. Více o slevě zde.


Po předložení karty EYCA získáte slevu 15 % na všech pobočkách slavné kavárny Hard Rock Café, a to na těchto místech: Amsterdam, Antverpy, Atény, Barcelona, Berlín, Brusel, Kolín nad Rýnem, Kodaň, Edinburgh, Florencie, Glasgow, Lisabon, Londýn Old Park Lane, Londýn Piccadilly Circus, Manchester, Mnichov, Nice, Paříž, Praha, Řím, Sevilla, Benátky a Vídeň.

Více o slevě zde.


Co je možné za pevnými hranicemi fyzického světa? Jak můžeme měnit tvar mezi virtuálním a fyzickým světem? Zjistěte to v Nxt Museum - domově umění nových médií v Nizozemsku, které se nachází v severní části Amsterdamu. Nxt Museum se nachází v bývalém televizním studiu a je stálým místem pro rozsáhlé multismyslové instalace spojující technologii a umělecký projev.

S EYCou získáte slevu až 8,25 € na vstupné (lze uplatnit i online, na místě je potom třeba se prokázat platnou kartou) Více o slevě zde.


Pokud již plánujete zimní výlety za lyžováním, určitě Vás potěší, že v horských střediscích Vysokých Tater získáte s EYCou slevu 20 % na ski passy.'
 
Více o slevě najdete zde.

VÍCE SLEV NAJDETE V CELOEVROPSKÉ DATABÁZI EYCA.ORG.

Příští měsíc se můžete těšit na další redakční výběr!

Chci kartu Chci kartu