Porovnání EYCA a ISIC karty

EYCA karta není vázána na status studenta a může si o ni požádat každý ve věku 5-30 let, oproti tomu je ISIC vázán pouze na status studenta prezenčního studia. Většinou tedy po ukončení, absolvent střední, VOŠ či VŠ školy přichází o veškeré výhody spojené s ISIC kartou a statusem studenta.

EYCA karta však platí až do 30 let a každý může i po ukončení studia nadále využívat veškerých výhod a studentských slev několik dalších let i po absolutoriu školy! Např. zlevněné vstupné na spoustu hradů a zámků, do kina Cinema City, Dinoparku či při nákupu sportovního vybavení u Lion Sport nebo na zlevněné jízdné u Regiojet a spousta dalších výhod nejen v ČR. Slevy a výhody platí také po celé Evropě, například na muzea jako Rijksmuseum v Holandsku, Disneyland v Paříži, chrám Sagrada Família či muzeum FC Barcelona na Camp Nou v Barceloně a spousta dalšího. Více informací na našich stránkách www.eyca.cz či www.eyca.org.

Cena standardní roční ISIC karty je 350 Kč, oproti tomu EYCA karta stojí pouze 100 Kč a to se vyplatí.

Držitelé EYCA karty mají také obdobně jako u ISIC karet možnost sjednání výhodného cestovního pojištění na opakované výjezdy do zahraničí, již od 190 Kč. Více informací www.eyca.cz/cestovni-pojisteni. EYCA může také plnohodnotně fungovat jako aplikace v mobilním telefonu, více na www.eyca.cz/mobilni-aplikace-eyca.

EYCA karta se určitě vyplatí každému, kdo si chce nadále užívat studentské slevy a výhody po celé Evropě i po ukončení studia. Požádej zde

Chci kartu Chci kartu