Porovnání EYCA a ISIC karty

JAKÉ MÁ EYCA VÝHODY OPROTI KARTĚ ISIC?

  • EYCA karta není vázána na status studenta a může si o ni požádat každý ve věku 5-30 let, oproti tomu je ISIC vázán pouze na status studenta prezenčního studia. Většinou tedy po ukončení, absolvent střední, VOŠ či VŠ školy přichází o veškeré výhody spojené s ISIC kartou a statusem studenta. EYCA karta však platí až do 30 let a každý může i po ukončení studia nadále využívat veškerých výhod a studentských slev několik dalších let i po absolutoriu školy!
  • Cena standardní roční ISIC karty je 350 Kč, oproti tomu EYCA karta stojí pouze 100 Kč!
  • V Evropě je EYCA nejrozšířenější slevovou kartou pro mladé, má přes 8 milionů držitelů, kteří mohou čerpat desetitisíce slev ve 32 evropských zemích. V některých evropských státech (např. ve Španělsku) je karta velmi rozšířená a umožňuje ve srovnání s ISICem mnoho výjimečných slev. Využijete ji při návštěvě prakticky každého většího města v Evropě. Například v Disneylandu v Paříži, v muzeích jako Rijksmuseum v Amsterdamu nebo fotbalového klubu FC Barcelona na Camp Nou v Barceloně. Cestujete-li do Říma, Madridu, Edinburghu, Lisabonu, Bruselu, Varšavy, Bukurešti nebo Sofie, vždy se vyplatí mít kartu sebou. Podívat se, kde všude kartu uplatníte, můžete zde.

 

VÝHODNÉ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Držitelé EYCA karty mají obdobně jako u ISIC karet možnost sjednat si výhodné cestovní pojištění na opakované výjezdy do zahraničí, a to již od 190 Kč u pojišťovny Union. Více informací na www.eyca.cz/cestovni-pojisteni.

APLIKACE V MOBILNÍM TELEFONU

EYCA kartu můžeš mít v digitální verzi pohodlně na svém mobilu! Více na www.eyca.cz/mobilni-aplikace-eyca.

Chci kartu Chci kartu