Sleva na hrady a zámky

EYCA karta Ti nabízí studentské slevy i výhody dokonce i po ukončení studia. S EYCA kartou můžeš navštívit se slevou více než stovku nemovitých památek, které spravuje Národní památkový ústav (NPÚ) – hrady a zámky, klášterní areály, památky lidové architektury i průmyslové památky. Jednotlivé slevy na hrady a zámky najdeš zde.

Snížené vstupné do 26 let věku

K uplatnění slevy je nutné být v době návštěvy mladší 26 let, v tom případě se Tě týká při návštěvě jednotlivých historických objektů Národního památkového ústavu snížené vstupné.

Pomoc nejen na hradech a zámcích - projekt 72 hodin

EYCA karta není jenom o slevách a výhodách. Aktivní organizované i neorganizované mládeži pomáháme se zapojováním také do dobrovolnických aktivit. EYCA karta je letos generálním partnerem největšího dobrovolnického projektu pro mládež v ČR, a to projektu 72 hodin. Více informací najdete na webu projektu. Pro účastníky letošního ročníku 72 hodin a jejich přátele připravujeme od EYCA karty příjemné překvapení. Více informací se dozvíte v září se startem registrací.

Cena celoroční EYCA karty je pouze 100 Kč, což je v dnešní době cena jednoho oběda. 

EYCA KARTA SE URČITĚ VYPLATÍ KAŽDÉMU, KDO JE AKTIVNÍ A CHCE SI UŽÍVAT SPOUSTY STUDENTSKÝCH SLEV A VÝHOD, DOKONCE I PO UKONČENÍ STUDIA. O KARTU POŽÁDEJ ZDE.

S EYCA kartou na hrady a zámky

 Tak přejeme příjemné poznávací výlety s kartou EYCA za spoustou prima zážitků…!

Chci kartu Chci kartu