Knížky se slevou až 30 %


Proč chodit ke kovaříčkům, když…Je možno nakupovat přímo u „kovářů“ – díky dohodnutým slevám poskytovaným na karty EYCA jsou vám k dispozici ve vybraných nakladatelstvích příznivější ceny!

Milovníkům knih a zároveň majitelům karty EYCA bychom rádi nyní před Vánoci připomněli některé její přednosti.

Držitelům Evropských karet mládeže EYCA je poskytována 30% sleva při nákupu knih vydaných v nakladatelství GARAMOND. To vzniklo v roce 1997 a od té doby vydalo již stovky knižních titulů zaměřených hlavně na překlady francouzské a současné izraelské literatury; nakladatelství se zároveň specializuje na dvojjazyčné knihy, komiksy a detektivky. „Snažíme se čtenářům zprostředkovat to nejlepší z francouzsky a hebrejsky psané literatury, napětí v detektivních řadách edice Černá káva i nabídnout vzdělání v cizích jazycích prostřednictvím řady Bilingua,“ říká jednatel společnosti Petr Himmel. Součástí redakce nakladatelství je i výběrové knihkupectví s pečlivě vybranými tituly ze světové i české literatury, detektivek a dětské literatury, které čtenáři umožní lepší orientaci na knižním trhu.

Podrobnosti nejdete na www.garamond.cz

Držitelům karet EYCA je v rámci internetového obchodu poskytována na kompletní knižní nabídku nakladatelství Paseka sleva 30 %. Zvláštní podmínky: Při objednávce zboží je třeba zadat heslo eyca. Nakladatelství Paseka patří dnes v ČR mezi středně velké nakladatelské domy. Vydává kolem sedmdesáti nových překladových i původních českých titulů ročně, pořádá výstavy a autorská čtení. Mnoho knih a autorů Paseky bylo oceněno domácími i zahraničními cenami. I přes výraznou proměnu nakladatelského profilu a rozšíření celkového edičního záběru na současnou českou i překladovou prózu, dětské knihy, kvalitní publicistiku a další žánry zůstává Paseka věrná svým „váchalovským“ základům.

Více informací o tomto nakladatelství naleznete na www.paseka.cz

Do třetice všeho dobrého: pro držitele karty EYCA je k mání i 15% sleva na knihy z nakladatelství Portál, jakož i 10% sleva na ostatní tituly zakoupené v prodejnách Portálu v Praze 1 (Jindřišská 28) a v Praze 8 (Klapkova 2). Portál byl založen v roce 1990 s cílem pomáhat při výchově dětí a mládeže. Od začátku se proto zaměřil především na publikace z oborů pedagogika, psychologie a sociální práce, a to na odborné i populární úrovni. Později přibyly knihy pro rodiče i děti jak z oblasti beletrie, tak rozvíjející tvořivost. Nedílnou součástí knižní produkce jsou rozhovory, spirituální tituly, beletrie a non-fiction.

Další informace o Portálu a jeho nabídce se dozvíte na www.nakladatelstvi.portal.cz

 

Krásné nakupování vánočních darů přeje
Tým EYCA

Chci kartu Chci kartu