Východočeské divadlo Pardubice s 50% slevou

Východočeské divadlo Pardubice (VČD) patří k nejprestižnějším kulturním stánkům Pardubického kraje, úspěchy sklízí nejen na domovské scéně, ale i na zájezdech či festivalech po celé České republice i v zahraničí. Hraje v Městském divadle, na Malé scéně ve dvoře a v letních měsících pak využívá možnosti hraní v amfiteátru na vyhlídce hradu Kunětická hora. Ročně připravuje okolo osmi premiér, repertoár divadla se snaží uspokojit každého diváka, proto na jevišti uvidíte pohádky, muzikály, dramata i komedie.

S EYCou koupíte lístky o 50 % levněji! Sleva se vztahuje na všechna představení souboru VČD, na místa na II. balkoně a na malé scéně na dvoře. 

A na co můžete do divadla zajít?

Aktuálně jsou v programu např. následující představení:

  • ORLANDO - Módní show o paměti a identitě. Výchozí látkou pro autorskou inscenaci je jeden z nejvýznamnějších románů Virginie Woolfové. Jde o fiktivní životopis mladého šlechtice, jenž prochází dějinami od dob alžbětinské Anglie až po spisovatelčinu současnost. Orlando, nejdříve jako muž, později jako žena, hledá smysl života, touží po vznešeném citu, lásce, slávě, nesmrtelnosti, vášni.
  • BLÁZNIVÉ NŮŽKY - Vražedná interaktivní komedie z prostředí kadeřnického salónu. Zažili jste někdy v divadle, že by sami diváci ovlivňovali děj hry, mluvili s postavami a vypátrali vraha? Ne? Tak tohle všechno s námi zažijete...
  • MAKROPULOS musical - Muzikálová adaptace známého dramatu Karla Čapka o touze po věčném mládí.
  • MARYŠA - Vrcholné drama českého realismu o tom, proč si dát raději čaj.

a spousta dalších...
všechna aktuální představení najdete na webových stránkách divadla:

vcd.czChci kartu Chci kartu