Staň se součástí kampaně na podporu voleb do EP

 

Přihlas se právě teď!

Podporuješ demokracii a EU? Chceš se podílet na vytváření naší společné budoucnosti? Myslíš si, že je důležité, aby šli mladí lidé volit? Pokud ano, je to tato příležitost právě pro tebe!

Hledáme 2 dobrovolníky, kteří převezmou roli propagátora našeho nového projektu na podporu evropských voleb s názvem „Stand For More in 24“. Smyslem tohoto projektu a úlohou propagátorů je zvýšit povědomí o EU a přitáhnout mladé lidi k volbám do EU v roce 2024.

Představu o tom, jak tato kampaň bude vypadat, můžeš získat seznámením se s podobnými, již dříve realizovanými projekty, jako byly: Give a vote (kampaň pro zvýšení účasti mladých v evropských volbách v roce 2019) a #StandForSomething (projekt na podporu Konference o budoucnosti Evropy). Nebo se vydej na společný instagramový účet těchto projektů.

Co bude tvým úkolem?

Jaký by měl být tvůj profil?

Jak se můžeš přihlásit?

Krok 1

Natoč o sobě video (ne delší než 2 minuty). V něm nám odpověz na následující otázky:

Krok 2

Nahraj video na YouTube (doporučujeme video nastavit jako neveřejné, aby jej mohli zobrazit pouze uživatelé s přístupem k odkazu).

Krok 3

Vyplň tento formulář, a to do neděle 30. dubna 2023, 23:59 CET. Nezapomeň připojit svůj odkaz na YouTube. Odpověď od nás můžeš očekávat během pár týdnů. Může se stát, že tě budeme kontaktovat s prosbou o krátký pohovor, který nám pomůže v rozhodování.

Chci kartu Chci kartu