Výtah ze standardů kvality EYCA

 
 
Přijetím karty EYCA nedostáváte jen plastovou kartičku, ale celou paletu služeb. Pročtěte si výtah z dokumentu Standardy kvality držitelů licence EYCA.
 
1.  Česká rada dětí a mládeže (provozovatel karet EYCA v České republice) je zavázána provozovat systém karet EYCA neziskově. Tj. Veškeré výnosy jsou použity na rozvoj projektu a neustálé zdokonalování poskytovaných služeb.
2.  Neustále hledáme nové partnery a vytváříme databázi slev. Ta je dostupná na stránkách eyca.cz či eyca.org. Na našich stránkách naleznete také přehled všech aktuálních slev v zahraničí. Databáze je stále aktualizovaná.
3.  Počet poskytovatelů slev a jejich kvalita stále roste. I k tomu jsme vázáni mezinárodními dokumenty.
4.  Na rozdíl od komerčních provozovatelů jsme vázáni směrovat slevy do oblastí, které podporují cestování a vzdělávání mladých lidí a to zejména v oblastech: Veřejná doprava, bankovnictví, pojištění, telekomunikace, kultura, kurzy, zdravé jídlo, knihy, ubytování apod.
5.  Staráme se o to, aby bylo vás, uživatelů slev, co nejvíce. Vedeme databázi vydaných karet, Každý rok vykazujeme aktuální počty a odvádíme poplatky do Evropské asociace EYCA. K tomu nás zavazuje naše členská povinnost a Standardy kvality EYCA.
 
Kompletní znění dokumentu naleznete zde.
 
Chci kartu Chci kartu