Knihkupectví KIWI

Svět map a průvodců

Pořiďte si některý z titulů s 10% slevou

Toto naše nejznámější „cestovatelské“ knihkupectví se specializuje na prodej turistické literatury. Spolu se zvýšeným společenským zájmem o turistiku a cestování rozvíjel se ruku v ruce i záběr a nabídka obchodu. A tak z původní stovky vzrostl postupně kiwikatalog na současných 17 587 titulů.

Kromě průvodců, map, plánů měst, cestopisů, obrazových publikací, zeměpisných atlasů, jazykových konverzací a příruček v knihkupectví také najdete prakticky vše, co se týká cestování a poznávání s ním spojeným. Nabídka skýtá současně široký výběr navigačních pomůcek - krokoměrů, buzol, kompasů.  K sehnání ve „světě map a průvodců“ jsou také dekorativně referenční kartografická díla: nástěnné mapy, globusy, pracovní podložky atd. V KIWI se věnují současně rozšiřování nabídky outdoorové literatury, stranou nezůstávají ani české regionální tituly.

Že nejste z Prahy, to vůbec nevadí. Knihkupectví mimopražským klientům vychází také vstříc a to zásilkovou službou či prodejem přes internet, pro vás držitele karet EYCA rovněž s 10% výhodou. Pro uplatnění této slevy je třeba při objednávce uvést pouze heslo „EYCA“ a je to.

            

Chci kartu Chci kartu