Měsíční výběr slev v ČR (červen 2024)

Máme pro Tebe pravidelný výběr aktuálních slev, které můžeš s kartou EYCA uplatnit!


Leo Express je naše stálice. Jestli jezdíš hodně vlakem, určitě se ti tato sleva bude hodit. S EYCou totiž získáš 25% cashback ve formě bonusových leo kreditů z ceny jízdenky v tarifu Dospělý + slevový průkaz student/učitel.

Jak slevu uplatnit? Stačí se zaregistrovat do věrnostního programu Smile Club a prokázat se platnou kartou. Více o podmínkách nabídky najdeš zde.


Národní muzeum v přírodě sdružuje čtyři instituce – dvě na Moravě a dvě v Čechách (jak můžeš vidět na mapce). Jejich posláním je dokumentovat, ochraňovat a uchovávat více než dvě stě let historie lidového stavitelství a přibližovat způsob života na venkově. Každá z nich odráží kulturu jiného regionu a je proto jedinečná.

S EYCou můžeš ve všech pobočkách uplatnit snížené vstupné:

  • Hanácké muzeum v přírodě - Vklíněno mezi úrodnými lány, muzeum v přírodě v Příkazích je jedinečným dokladem hliněného stavitelství na Hané i vztahu člověka k půdě a k přírodě – živitelce a dárkyni života.
  • Muzeum v přírodě Vysočina - Malebná krajina, zajímavé stavby a pořady vybízejí k návštěvě Muzea v přírodě Vysočina s expozicí na Veselém Kopci, ve Svobodných Hamrech a v Betlému Hlinsko.
  • Muzeum v přírodě Zubrnice - Jediné muzeum v přírodě na severu Čech přibližuje bydlení, kulturu a sepětí původních obyvatel s krajinou v bývalých Sudetech i jejich poválečnou proměnu.
  • Valašské muzeum v přírodě - Celoročně ožívá tancem, zpěvem, zvyky, obřady, řemesly i každodenní prací – živé muzeum v klínu hor vyzývá k setkání s jejich obyvateli v každodennosti i ve svátečních okamžicích.


Vranovská přehrada je jedna z nejteplejších a nejčistších přehrad v České republice! Ne náhodou se jí přezdívá "moravský Jadrabn". Cykloturistika, adrenalinové zážitky, rekreace, památky, výlety do přírody, to vše v malebném koutě jižní Moravy. Holiday park Vranovská pláž nabízí několik typů ubytování pro rodiny, skupiny i jednotlivce. V letech 2012, 2014 i 2016 se stal Kempem roku.

S EYCou můžeš využít 10% slevu na ubytování!

Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě sídlí ve dvou renesančních měšťanských domech v historickém centru Jihlavy. V budově na Masarykově náměstí je umístěna stálá expozice, která představuje výběr toho nejlepšího z bohatého sbírkového fondu galerie. Konají se tu také výstavy zaměřené zejména na umění 19. a 1. poloviny 20. století. Pozornost je věnována i regionální umělecké kultuře.

Výstavy v budově v Komenského ulici představují především moderní a současné umění. Sídlí zde galerie Alternativa, která je určena pro prezentaci aktuálních uměleckých přístupů. V budově se také nachází zvuková galerie IGLOO – tvůrčí prostor pro prezentaci umělců pracujících se zvukem.

S EYCou máš na všechny výstavy vstup zcela zdarma!


ZOO Park Vyškov je zaměřen především na chov domácích a hospodářských zvířat z celého světa. Součástí ZOO Parku je i DinoPark, vyškovská hvězdárna v krásném přírodním prostředí Marchanického hájku nebo Hanácký statek - replika statku z konce 19. a začátku 20. století s environmentálním centrem. 

S kartou EYCA můžeš na vstup do ZOO Parku Vyškov i do DinoParku uplatnit snížené vstupné dle aktuálního ceníku.


DALŠÍ SPOUSTU SLEV, KTERÉ MŮŽEŠ S KARTOU EYCA UPLATNIT NAJDEŠ ZDE.

Pokud nechceš minout nejaktuálnější informace, určitě sleduj náš facebookový nebo instagramový profil.

Chci kartu Chci kartu