Měsíční výběr slev v ČR (duben 2024)

Máme pro Tebe pravidelný výběr aktuálních slev, které můžeš s kartou EYCA uplatnit!


RegioJet, to je naše stálice, sleva 10 % na vlak i na mezinárodní autobusové linky se ti bude při jarním a letním cestování určitě hodit!


Mercuria Laser Game je největší laser game komplex v ČR! 20% slevou můžeš v pondělí až čtvrtky zajít do jakékoli pobočky.

  • Chceš při hře posedět u pivka? Poté jsou pro Tebe ideální pobočky v Holešovicích a na Braníku, kde je připravený plně zásobený bar pro 180 osob.
  • Chceš se dobře naladit před večerním pokračováním v centru Prahy? Poté je pro Tebe ideální pobočka Na Příkopě, která sídlí přímo u Václavského náměstí.
  • Nejsi z Prahy? Poté můžeš vyzkoušet arénu v centru Liberce.

Všude Tě čeká perfektní design baru, arén a nejmodernější australské vybavení. K tomu můžeš využít doprovodné aktivity jako simulátor virtuální reality či spoustu arkádových automatů a stolní fotbálky.


Galerie výtvarného umění v Ostravě je naším novým partnerem. Výstavy v Domě umění, zaměřené zejm. na umění od 19. století po současnost, můžeš navštívit za snížené vstupné ve výši 50 %! 

Aktuálně je tu k vidění třeba výstava TOYEN / Knihy bez hranic, která představuje unikátní kolekci knižní a grafické tvorby Toyen z jejího francouzského období.


Slezské zemské muzeum je branou do Slezska a nejstarším muzeem na území dnešní ČR.

V současnosti spravuje šest objektů: vedle Historické výstavní budovy v centru Opavy jsou to Arboretum Nový Dvůr ve Stěbořicích, Památník II. světové války v Hrabyni, Památník Petra Bezruče v opavské Ostrožné ulici, Areál československého opevnění Hlučín-Darkovičky a Srub Petra Bezruče v Ostravici. Všechny můžeš navštívit za 
snížené vstupné!


Zoologickou zahrada v Jihlavě navštívíš rovněž za snížené vstupné!

Je tu k vidění přes 200 druhů exotických zvířat. Nechybí ani celá řada zajímavých expozic – Tropický pavilon, africká vesnice Matongo, asijský parčík Hokkaido, jihoamerická Hacienda Escondido, expozice medvědů malajských, Shetlandské ostrovy, Himalay a pavilony šelem a další.


DALŠÍ SPOUSTU SLEV, KTERÉ MŮŽEŠ S KARTOU EYCA UPLATNIT (JAK U NÁS V ČR, TAK PO CELÉ EVROPĚ) NAJDEŠ ZDE.

Pokud nechceš minout nejaktuálnější informace, určitě sleduj náš facebookový nebo instagramový profil.

Chci kartu Chci kartu