VIDA! Brno!


Nejdřív rozpoutat tornádo a ustát zemětřesení, pak se projet na kole po laně několik metrů nad zemí, zahalit město do husté mlhy, vstoupit do obřího srdce, vyzkoušet si moderování počasí nebo trénink pilota stíhačky, postavit magnetickou sochu a nakonec zmrazit vlastní stín. Neuvěřitelné? Ne, to všechno můžete během jediného dne zažít v brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! Na ploše 6000 m2 tu najdete více než 180 exponátů, se kterými si můžete hrát a objevovat tak svět kolem nás. Tím však nabídka VIDA! rozhodně nekončí.

Soutěž o vstupenky na www.eyca.cz/soutez/vida.

Jen do konce září můžete také prožít ve VIDA radost z objevování světa kolem nás nejen uvnitř, ale také ve venkovní expozici. Užijte si nové vodní exponáty jako třeba vodní trysky, vlnobití nebo podvodní bosonohou stezku. Najdete tu i exponát obří uši, malování světelnými paprsky, hučící kámen nebo tlakovou fontánu. Kromě hravé vědy na čerstvém vzduchu vás také potěší výhled na nejkrásnější pavilony brněnského výstaviště. Za pěkného počasí se tady konají i představení s pokusy.

S kartou EYCA máš vstupenku jen za 90 Kč. Více info na www.eyca.cz/detail-slevy/894-vida-science-centrum nebo na www.vida.cz.

Chci kartu Chci kartu